Рівненські рухівці вшанують жертв Голодомору


Мільйони убієнних штучним голодом українців вшанують у Рівному представники крайової і міської організацій Народного Руху України. Вечір пам’яті відбудеться 25 листопада у Рівненській обласній бібліотеці. Початок о 15 годині.

голодомор1
Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанують тих, хто загинув від голоду в 1932 — 1933 роках. Також відбудеться молитва за померлих і перегляд відрізків із тематичного фільму.

Окрім того, участь у вечорі пам’яті візьмуть відомі рівненські історики, дослідники, які дадуть свій аналіз голодомору в Україні та подій, які цьому передували, а також свідки тих страшних подій. Завершиться вечір коливом на спомин про жертв Голодомору.

Запрошуємо приєднатися до вшанування пам’яті всіх небайдужих.

У Рівному обрали нового голову міської організації НРУ


Нового голову міської організації політичної партії Народний Рух України обрали в Рівному під час звітно-виборчої конференції, яка відбулася 12 листопада. Присутні одноголосно підтримали на цю посаду депутата міськради та члена партії Святослава Євтушенка.

За словами Святослава Євтушенка, нині політична сила відроджується і до партії долучається все більше партіотів.

– Зараз у Рівному до НРУ долучається чимало молоді, патріотично налаштованих людей, які хочуть щось змінити в нашій країні на краще. Всі ми добре розуміємо, що обіцяти можна багато, але не все з обіцяного політиками втілюється у життя. Тому Народний Рух України в Рівному поставив собі за мету відмовитися від популізму та реальними справами показувати, що для того, аби щось змінити – потрібно почати з себе. Відтак ми хочемо донести до молодих людей, що саме від їх дій, вибору і залежить майбутнє кожного з нас та лише разом ми зможемо досягнути бажаного результату, – зазначив він.

Нагадаємо, впродовж останніх двох років міську організацію НРУ в Рівному очолював Андрій Брегін. А минулими вихідними його обрали головою крайової організації Народного Руху України.

У Рівному обрали нового керівника крайової організації НРУ


Звітно-виборча конференція крайової організації Народного Руху України відбулася у Рівному 5 листопада. Участь у ній взяли члени та активісти партії.

Так, під час заходу присутні одноголосно підтримали на керівника крайової організації НРУ кандидатуру Андрія Брегіна. Донині Андрій Брегін очолював міський осередок політсили.

Andriy

Як зазначив сам очільник крайової організації, він долучився до НРУ в 2015 році, адже йому не байдужа доля України.

– За цей час ми разом із командою організували чимало заходів, патріотичного спрямування, постійно підтримуємо корисні ініціативи та намагаємося долучати молодь до НРУ, – додав він.

Тим часом заступниками голови крайової організації НРУ стали депутат Рівненської міськради Святослав Євтушенко і члени Народного Руху України Андрій Ткачук та Ігор Трошин.
Окрім того, під час звітно-виборчої конференції обрали членів проводу НРУ, ради та контрольної комісії.

20171105_115719

Усі присутні зійшлися на думці, що нині Україна має незалежність і тепер настав час, аби цю незалежність здобув і кожен українець. Так, вже невдовзі представники НРУ мають оприлюднити нову програму партії, яка спрямована на відбудову України та розвиток держави нового формату.

Ми пам’ятаємо!


Сьогодні на території Острозької загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з вадами слуху висадили алею на честь борця за незалежність України, рухівця і справжнього патріота В’ячеслава Чорновола. Його пам’ять також вшанували хвилиною мовчання.

Участь у заході взяли представники Народного Руху України з Рівного, Острога та інших населених пунктів області, патріоти та небайдужі мешканці Острозького району.

Дякуємо керівництву закладу за патріотизм!

22308771_598880316974111_6098842189491555776_n

У Рівному вшанували пам’ять борців за незалежність України


Пам’ять патріотрів, які боролися за незалежність України, вшанували в Рівному. Захід був присвячений 28-річниці сторення Народного Руху України.

Участь у вечорі пам’яті взяли представники РУХу, учасники першого з’їзду партії і небайдужі патріоти. Також під час заходу присутні переглянули фото- та відеохроніку з тих часів.

DSC_2364

За словами голови місцевого осередку НРУ в Рівному Андрія Брегіна, 28 років ці люди першими заговорили про те, що Україна варта більшого і вона має бути незалежною.

– Тоді з ними боролися, але вони йшли до кінця, бо вірили в наш народ і що патріоти переможуть. Зараз ми дякуємо цим людям, справжнім патріотам, рухівцям, які не побоялися виступити проти режиму, а головне повірили самі та вселили цю надію іншим. Сьогодні у наших руках продовжувати їх справу та відстоювати самостійність, волю і незалежність України, – сказав він.

DSC_2355

У свою чергу перший заступник голови Рівненської крайової організації НРУ, депутат міськради Святослав Євтушенко додав, що варто пам’ятати подвиг тих, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність України.

– Такі заходи потрібні перш за все для того, аби кожен із нас пам’ятав, якою ціною для України дісталася незалежність. Нині боротьба за суверенність держави триває. Тому хочеться подякувати всім патріотам, які не залишаються осторонь і прагнуть змін, адже яким буде наше завтра — залежить від кожного з нас, – зазначив він.

Проходив вечір памяті у Рівненському обласному краєзнавчому музеї. Його організатором був місцевий осередок НРУ.

DSC_2306

DSC_2313

DSC_2338

DSC_2359

DSC_2372

DSC_2382

DSC_2385

DSC_2387

DSC_2393

DSC_2404

DSC_2418

DSC_2422

DSC_2437

З днем Незалежності України!


Бажаємо, щоб кожен із нас любив Україну, вболівав за її долю і чергову річницю незалежності нашої Батьківщини ми відзначали під мирним небом!