У Рівному вшанували пам’ять борців за незалежність України


Пам’ять патріотрів, які боролися за незалежність України, вшанували в Рівному. Захід був присвячений 28-річниці сторення Народного Руху України.

Участь у вечорі пам’яті взяли представники РУХу, учасники першого з’їзду партії і небайдужі патріоти. Також під час заходу присутні переглянули фото- та відеохроніку з тих часів.

DSC_2364

За словами голови місцевого осередку НРУ в Рівному Андрія Брегіна, 28 років ці люди першими заговорили про те, що Україна варта більшого і вона має бути незалежною.

– Тоді з ними боролися, але вони йшли до кінця, бо вірили в наш народ і що патріоти переможуть. Зараз ми дякуємо цим людям, справжнім патріотам, рухівцям, які не побоялися виступити проти режиму, а головне повірили самі та вселили цю надію іншим. Сьогодні у наших руках продовжувати їх справу та відстоювати самостійність, волю і незалежність України, – сказав він.

DSC_2355

У свою чергу перший заступник голови Рівненської крайової організації НРУ, депутат міськради Святослав Євтушенко додав, що варто пам’ятати подвиг тих, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність України.

– Такі заходи потрібні перш за все для того, аби кожен із нас пам’ятав, якою ціною для України дісталася незалежність. Нині боротьба за суверенність держави триває. Тому хочеться подякувати всім патріотам, які не залишаються осторонь і прагнуть змін, адже яким буде наше завтра — залежить від кожного з нас, – зазначив він.

Проходив вечір памяті у Рівненському обласному краєзнавчому музеї. Його організатором був місцевий осередок НРУ.

DSC_2306

DSC_2313

DSC_2338

DSC_2359

DSC_2372

DSC_2382

DSC_2385

DSC_2387

DSC_2393

DSC_2404

DSC_2418

DSC_2422

DSC_2437

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *